הסיפור האמיתי

החלטתי בסופו של דבר לכתוב רק כמה מילים על ה"ספר" של כתב ערוץ 2, להלן: "אבן";

למה? כי כמי שהוקדשו לה אזכורים רבים במה שמתיימר להיקרא "ספר", ראוי שאתן תגובה מסודרת למספר נקודות, גם אם על קצה המזלג בשלב זה.

 1. אפתח ואומר באופן ברור: אני מאמינה למתלוננ/ת נגד אבן. האמנתי לה בסמוך לאירועים הקשים שעברה, ואני מאמינה לו כיום.
 2. זו אינה הפעם הראשונה בה אני זוכה לאזכור בכתביו של אדם כזה או אחר, שלטעמו ולטענתו – פעילותי רבת השנים כבלוגרית פמיניסטית וכפעילת זכויות אדם של נשים, הפריעה לו באופן אישי. לקבל פרק בספר, בהקשר זה, זה כבוד. לא מצד הכותב, אלא כבת אנוש, כאשה סולידרית וכמי שחיה את חייה באינטגריטי מלא ותוך סיוע לזולת.
 3. בל נשכח, בקוראנו את ה"ספר", שהתיק נגד אבן נסגר בחוסר בראיות משפטיות, ולא בשל "חוסר אשמה".
 4. כמובן, אבן לא אהב את התרסתי נגד ההגנה המערכתית שקבל, כפי שהוא גם מצהיר בספרו, בחסות צו איסור פרסום, שהוא זה שדרש אותו מלכתחילה. רק כאשר היה לו אינטרס כלכלי ו/או אחר להסירו, פנה לבית המשפט בבקשה מתאימה. בנושא ההגנה הגורפת שנותנים מנגנונים גבריים לעמיתיהם המבצעים לכאורה מעשי אונס או הטרדה, תוך זריקת הקרבנות לכלבים, הרי לטעמי אבן מאשר את אמיתות כל הדברים, שכתבתי אז על סמך היכרותי רבת השנים עם השיטה החברתית.
 5. . אכן, ב"ספר" מספר אבן שרשת הביטחון הובטחה לו מראש ע"י מנכ"ל ערוץ שתיים, שהבטיח וקיים. דומה הדבר למקרים נוספים שנחשפים בתקשורת – כמו ההגנה על הקצין חג'בי ע"י חבריו הקצינים, או תחקיר שפורסם רק ביום 22.6.15 בידיעות על הגנה שמעניקים רבנים לעברייני מין ופדופילים.
 6. ראוי לציין, שבפרסום המקורי מטעמי לא הזכרתי את שמו, והוא וחבריו הם שחשפו שבו המדובר. החשיפה הזו עקבית, ומגיעה לשיאה בפרסום ה"ספר". היה מי שטען בימים האחרונים, בעקבות הפרסום הכוזב של אבן, כאילו הפרתי את צו איסור הפרסום – אך כבר חזר בו והתנצל על כך שהסתמך על הטקסט של אבן. אך התנצלות מצד אבן עצמו – לא באה כמובן.
 7. לטעמי, עיון ב"ספר" מוכיח למרבה הזוועה את הצורך של אבן בתיאור מפורט על גבול הפורנוגרפי, כניסה לפרטי פרטים – פלסטיים, חודרניים, מבישים ומבזים, ואת הצורך לאפשר מציצנות זולה.
 8. ה"ספר" אף מציג בפרוטרוט את דפוסי התנהלותו של אבן, ולכל הפחות – את הכוחנות, המניפולציות שלו, שהוא עצמו קורא להן "בהמיות", את שקריו בחקירה, ההתאכזרות המכוונת אל המתלוננת במהלך החקירה ועוד ועוד.
 9. הדמות העולה, למיטב עיוני ב"ספר", היא אפוא של מי שמודע לדחפיו ושולט בהם, מוצא דרכים מניפולטיביות וכוחניות הן לספקם והן להציגם כלגיטימיים גם כשהם גבוליים ביותר (במקרה הטוב) עד ספק פליליים, מייצר מערכות יחסים מניפולטיביות של "טובים" ו"רעים", וגורם בכך לסביבה שהוא מקרב אליו, לנסות לרצותו, תוך יצירת תחושת הוקעה מאיימת של ה"אחרים".
 10. אנחנו רק צריכים לזכור שזו לא באמת דמות מספר. זו עדות של אדם אמתי על עצמו, וזה לא מצחיק. בקצה הסיפור נמצא/ת מי שהעידה ומעיד על היותו קרבן אונס. היום (26/6/15) התפרסם ראיון נרחב שערכה עמו שוש מולא במגזין שבעה ימים של ידיעות.
 11. כשזה הפרופיל המצטייר, קל לי כמובן להאמין לדבריו של עורך הדין לשעבר של המתלוננת, שפרסם בקיר הפייסבוק שלו את דבר קיומן לכאורה של מתלוננות נוספות. אם יש כאלו, זה הזמן לבוא ולהתלונן.
 12. ואוסיף: לטעמי – כל ה"ספר" הוא בבחינת הרמה להנחתה. ולמיטב הבנתי עוד לא נאמרה בהכרח המילה האחרונה, ואני מניחה שהנחתה שכזו – בוא תבוא.

פוסט זה פורסם בקטגוריה חוק, נשים, פמיניזם, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

20 תגובות על הסיפור האמיתי

 1. נועה איל הגיב:

  נא לקרוא שוב את המסרים, לראות אם עולים שאלות נוספות שנוכל להתאים תשובות להן. תודה רבה לכולם.
  מסרים:
  יואב עשה כל שאפשר על פי חוק כדי להוכיח את גירסתו.
  שיתף פעולה באופן מלא עם המשטרה.
  המתלוננת טענה כי נאנסה לאחר שסם אונס הוכנס לה במשקה על ידי יואב. טענה זו הופרכה בבדיקת פוליגרף שנעשתה ליואב.
  המתלוננת בתלונתה לא הזכירה אלימות כלפיה.
  הטענה שהוכתה הוכחה כשיקרית בחקירתה במשטרה.
  בבדיקה גופנית שנערכה למתלוננת לא נמצאו סימנים התומכים בתלונתה לאונס ומעשה סדום.
  המתלוננת טענה כי הוטרדה מינית גם בעבר, וגם תלונות אלו נסגרו מחוסר ראיות.
  המתלוננת הפרה צו איסור פרסום ביודעין, נעזרה ביחצן ןבגורמים נוספים ופירסמה את האשמותיה באינטרנט ובכל מקום אפשרי.
  יואב אבן כיבד את החוק ולא הפר את צו איסור הפרסום למרות ההכפשות והשקרים שנטענו כנגדו.
  משך הזמן שעבר מאז תלונתה ועד פרסום הספר, בהקשת שמו של יואב אבן בגוגל – התוצאה הראשונית היתה האשומתיה של המתלוננת כנגדו, שבניגוד גמור לדברייך פעלה באפיקים שונים בעצמה ובאמצעות חברות בשדולות נשים שונות שנרתמו לעזרתה להכפשת שמו של אבן בבלוגים רבים ברשת .
  ולכן החליט לפרסם את הספר באומץ רב ולמרות המחיר הכבד.
  אדם שעושה זאת , משוכנע בחפותו ובהחלט מובן מדוע יוצא להעלאת נושא מתלוננות השווא לדיון ציבורי.
  13. יואב אינו מתראיין מכיוון שאת שהיה עליו לומר עשה

  אהבתי

  • דוד פויירשטיין הגיב:

   קראתי את שתי הגרסאות, של המתלונן ושל אבן, ולצערי אין לי דרך לקבוע מי משקר. לעניין הסעיפים שכתבה חנה בית הלחמי (פעילה חברתית שאני אוהב לקרוא ולשמוע, ולפעמים גם לא להסכים):

   א. חנה מאמינה למתלונן (שהייתה אז מתלוננת). מה זה אומר? ואם יש אחרים או אחרות שמאמינות לאבן? איזה משקל יש לכך שאנחנו מאמינים לאחד הצדדים?

   ב. מן הסתם אבן לא התכוון לכבד את בית הלחמי באזכור. סביר שהוא פשוט הוציא קיטור על מי שתמכה במתלוננת מבלי להכיר אותה ומבלי לשמוע את הצד השני

   ג. אכן, התיק נסגר מחוסר ראיות. מנגד, תמלול השיחה שלהם למחרת אותו ערב מהווה ראיה מסוימת. גם ההתכתבויות ביניהם בפייסבוק לפני ואחרי. אני לא משפטן, אבל הדברים עשויים לחזק את הגרסה שלו

   ד. לא הבנתי למה כיוונה בית הלחמי

   ה. להזכירך, באותו זמן שאבן קיבל גיבוי מערוץ 2 הוא לא היה עבריין אלא רק חשוד. זה הבדל גדול

   ו. צודקת

   ז. תיאור פורנוגרפי היה גם בגרסת המתלוננת שפורסמה כמה חודשים אחרי אותו ערב. האם זה הופך אותה לאשמה? או לאדם מגעיל? ונניח שהיא אדם מגעיל, האם זאת עבירה פלילית?

   ח. יכול להיות שפספסתי. היכן היו שקרים בחקירה של אבן? האם הוא התנהג אליה מגעיל בחקירה, או שמא התגונן כלפי מי שלשיטתו ניסתה להרוס את חייו?

   ט. פסקה לא ברורה. החמצתי את האנדרסטיימנט

   י. שוב, על סמך מה נקבע שהמתלוננ/ת "קורבן אונס"?

   י"א. נקודה מצוינת. מחכה לתלונות נוספות נגד יואב אבן. בעבודה עיתונאית אפשר להרים תחקיר מעניין מאוד על ההתנהלות של יואב אבן מול נשים

   י"ב. ימים יגידו

   הערה לסיום:

   כל המחקרים מעידים על כך ששיעור תלונות השווא על עבירות מין הוא מזערי ביחס לסך התלונות. בהתחשב בכך שאנחנו יודעים שנשים רבות כלל לא מגישות תלונות מלכתחילה, המספר קטן אפילו יותר. אבל כל זה לא ינחם את הגבר הבודד בעולם שנגדו הוגשה תלונת שווא. הוא קורבן טרגי של הסטטיסטיקה

   כאמור, איש לא יודע אם יואב אבן הוא קורבן. אבל אם כן, ההתגוננות שלו מובנת

   אהבתי

 2. טרנסית כועסת הגיב:

  נועה איל,את כלבה שקרנית.רוע צרוף וטרנספובית מפיצת רעל.יואב אבן אנס טרנסג'נדר שילך לעזאזל שיצאו מתלוננות נוספות כדי להפסיק את הפאקינג אלימות כלפיו.פתאום משנים את הגירסה לעניין הפוליגרף שטוענים שעבר אעלק "בהצלחה" לאחר שהתפרסם בידיעות שהוא עבר רק בשאלה אחת מתוך 2..פתאום הוא עבר בקטע של הסם אונס.ולמיטב ידיעתי לא נאמר דבר על סם אונס אלחא חשד לפי התיאור של האירוע וחוץ מזה אם יש לו גראס בבית ללא מרשם והוא כתב בריאות שמשיג דברים כאלה ללא מרשם אז גם סם הוא יכול להשיג.איזה סירחון תחת אבן והקולגות שלו.והכתבה היתה מזה מעודנת וחבל..היו צריכים להכנס בו יותר באימאימא שלו ויואב אבן צריך לספר מה שאני יודעת שהיו לו קשרים מינים עם טרנסיות והוא מפחד להודות בזה.טרנספוב!!! טיפוס מפוקפק איכס 😦

  אהבתי

  • אין מה לכעוס הגיב:

   המתלונן עצמו משקר גם בכתבה בYNET כמו חנה כאן כאילו לא הופר הצו פירסום מצידם ואף פנה ושיקר שוב לבית משפט ויש הוכחות שהצו הופר על ידו. הפוסט שנימחק כאילו לא היה עם שמו של אבן מצולם. יש כאן שקרים חוזרים מצד המתלונן שמרחיק לכת איתם עד בית משפט בלי פחד שאולי הפעם יהיו ראיוץ ואכן יש ראיות שהוא הפר את הצו.
   בקשר לנועה – עוד אחת שמנסה לרכב על אבן תרתי משמע וחושבת שאם היא תגן עליו הוא יראה רגש כלפיה כאילו היה לו איי פעם. צריך לרחם על המעריצות האלה. מסכנות סה"כ זה לא שהן לא יועות ששהוא מנותק רגשית בלי קשר לסיפור. הן פשוט חולות.

   אהבתי

 3. זוכרים את פרשת משה קצב, הנשיא האנס?
  1) הפרקליטות נתנה לו עסקת טיעון חלומית ללא מאסר
  2) הפרקליטות סירבה לתת לאורלי רביבו להעיד
  3) הסיבה היחידה שהיתה משפט – זה בגלל שקצב דרש אותו
  4) לקצב לא היתה אפשרות להגיש צו איסור פרסום
  5) קצב טען שרביבו סחטה אותו
  6) קצב כינה את כל המתלוננות בשם 'שקרניות'
  7) גילה קצב, שלפני הפרשה קראה לסיוע למען נפגעות עבירות מין, סתמה את פיה ברגע שנודע לה שבעלה חשוד באונס
  8) כל בני המשפחה של קצב תמכו בגרסתו לפיה המתלוננות משקרות ושאביהם הוא חף מכל פשע
  9) קצב מסרב להביע חרטה ומסרב להתנצל
  10) מקום העבודה של אורלי רביבו לא קיבל אותה בחזרה אליו, למרות שהיא פוטרה משם שלא כדין

  אהבתי

  • רוחיק זה אבן הגיב:

   ברור שכל מתלוננת על סלבריטאים ידוענית נקראת "מתלוננת שווא" תקרא בתנ"ך של יואב אבן. התנ"ך של המשפשפים.

   אהבתי

 4. רוחיק זה אבן הגיב:

  רוחיק רחלי בעעעעע דיברי דיבה 123 אבן בפרופיל פיקטיבי. תגידי לא משעמם לך? לרדוף אחרי כל פוסט שיוצא. ושקוף שאת משוחדת..עופי כבר.

  אהבתי

 5. רוחיק הגיב:

  כעקרון אני לא מגיבה לארס אישי ודיבור נמוך, ידוע שזה הסגנון שלכן.אתן מוזמנות להמשיך עם הביכי ביכי.

  אהבתי

  • ליזי הגיב:

   רחיק זה אורי הרוב אורי.יואב לא באמת צריך אותך. כפי שאת רואה הוא מנצח. להגיע למצב שיש פוסט של חנה בית הלחמי בו כימעט ואין תגובות של נשים וגם שיש הרוב זה נגד + בחור אחד קצת מתנדנד בראש במילים עדינות (האורי הזה באשכרה התקשר אלי וזה נישמע כמו שזה נישמע זה לשכעצמו מטורף). אז נכון יואב לא אנס בשום פנים ואופן ומה שנעשה לו זה איום ונורא. אבל גם אם מבחינת החוק הוא תקין מדובר באדם מאוד רע ליואב יש רוע בלב. מאוד. כל מי שיגד לך אחרת הוא שקרן אף אחד לא עיוור או טיפש עד כדי לא לראות את זה.

   אהבתי

 6. ליזי הגיב:

  חנה שלום, מה שלומך ? אני מניחה שלא קל בימים אלה. אני רוצה לענות על ה"מסמך" הזה שלך בפירוט אנה התייחסי לדברי. תודה. ואם לאו אבין זאת כהודאה/הודעה שקטה.
  א. אפתח ואומר באופן ברור: אנני מאמינה למתלוננ/ת נגד אבן. לא האמנתי לה בסמוך לאירועים הקשים שפיברקה , ואני לא מאמינה לה(/לו) כיום.
  ב.זו אינה הפעם הראשונה בה את זוכה לאזכור בכתביו של אדם כזה או אחר, שלטעמו ולטענתו – פעילותך רבת השנים כבלוגרית פמיניסטית וכפעילת זכויות אדם של נשים כוללת הוצאת דיבה, מבלי שזה הפריע לך או מנע ממך להמשיך בכך או לבדוק להבא את האמת מאחורי הדברים. לקבל פרק בספר, בהקשר זה, זה היזדמנות עבורך. מצד הכותב, כבן אנוש, כאיש סולידרי וכמי שחי את חייו בשל החוייה שעבר באינטגריטי מלא ותוך סיוע לזולת ופרט למען זכויות נשים.
  ג. בל נשכח, בקוראנו את ה"מסמך" הזה שלך, שזה לא באמת רלוונטי שהתיק נגד אבן נסגר מחוסר בראיות משפטיות, ולא בשל "חוסר אשמה". שתלונת שווא יכולה גם לא להיסגר כלל ואדם חף מפשע יכול לשבת בכלא.
  ד. כמובן, המתלוננת אהבה את התרסתך נגד ההגנה המערכתית שקיבלה, כפי שהיא גם גם פעלה להפרת הצו והרחיקה עד מעבר לים ופנתה לעיתונאים, התקשרה לבעלי אתרי אינטרנט ואף חשפה את עצמה חופשי במיילים פרטיים. רדפה אחרי פרסום תוך הפרה והתעלמות מהחסות שהונקה לה אוטומטית בחסות צו איסור פרסום, שהמערכת מעניקה לה על מנת לשמור על כבודה תוך כדי התעלמות מכבוד מי שהתלוננו נגדו וטירפוד היות כל אדם חף מפשע עד שהוכל אחרת. רק בשל אינטרס נקמני ו/או אחר להפרו, ובניגוד לבית המשפט ללא בבקשה מתאימה כאשר היא מכפישה את שמו ברבים . בנושא ההגנה הגורפת שנותנים מנגנונים פמניסטים לעמיתותהן המגישות תלונות שווא, תוך זריקת הקרבנות לכלבים, הרי לטעמי המתלוננת היא שפירסמה עידות שמאשרת את שקריה ואת היותה מגישת שלונת שווא מבלי שיהיה צורך את הספר ואמיתותו כלל ואף לא את סגירת התיק וכתבתי כבר אז עוד בטרם התיק ניסגר על סמך היוולדתי אוטיסטית וכישורי היוצאים דופן לפענח מיסמך בו יש שקרים רבים וסתירות שאין עולות בקנה אחד עם המציאות. ע"ע http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001047281
  ה. אכן, ב"מסמך" את מספרת על שרשת הביטחון שהובטחה למתלוננת מראש ע"י ידייך, שהבטיחת וקיימת.ואף פירסמת בזמנו בעמוד הפייס בוק שלך תמונה מתוך ארוע שערך אבן לרגל שחרוו מהמעצר בית עם כותרת לגלגנית שאומרת האם היו נותנים לקוראים לאבן ואורחיו לשמור על ילדיהם. (לאוטיסטים יש גם כישורי זיכרון יוצאי דופן)
  ו. ראוי לציין, שבפרסום המקורי מטעמך אכן הוזכר שמו בתגיות הMETA כך שכל אחד שחיפש את השם "יואבן אבן" בגוגל הגיע לפרסום שלך מבלי שציינת את שמו ניראה לעין הלא מיומנת בתכנולוגיה. ויחד עם שאר הפירסומים שפורסמו מטעם המתלוננת , והוא וחבריה ואנשים נוספים שחברו להם הם שחשפו שבו המדובר.גם בבלוג תיקון עולם וגם בבלוג של הפימניסטית הזועמת שם היו שתי גירסאות ששונו מגוף ראשון בו היא מספרת בלשונה לגוף שני (יש צילומי מסך אגב עם כל הכבוד לזיכרון שלי גם תיעדתי ונישלחו אלי תיעודים של הודעות שהיא הפיצה בפרטי מתוך הכרטיס פייס בוק שלה בשמה המלא את העידות) החשיפה הזו הייתה עקבית, ומגיעה לשיאה בפרסום ה"המסמך" הזה שאת מפרסמת כעת. היה מי שטען בימים האחרונים, בעקבות הפרסום הכוזב של אבן, כאילו הפרת את צו איסור הפרסום והוא צדק אך לא יכל להוכיח את זה – אך כבר חזר בו והתנצל על כך שהסתמך על הטקסט של אבן שכאמור קודם אין צורך גם לא בידע טכני מספיק לגלל את את המילים "יואב אבן" כדי להגיע לטקסט שלך בו הפרת את הצו שלך. וקיבלת את התתנצלות ללא משוא פנים אף שלא הגיעה לך. אך התנצלות מצידךעל כך שכן פירסמת – לא באה כמובן. ועוד ישנה הכחשה למרות הראיות שמופיעות בגוגל בפני כולם. שבכל פעם שכותבים את שמו מגיעים לפרסום שלך.
  ז. לטעמי, עיון ב"עידות המתלוננת" מוכיח למרבה הזוועה את הצורך של המתלוננת בתיאור מפורט על גבול הפורנוגרפי, כניסה לפרטי פרטים – פלסטיים, חודרניים, מבישים ומבזים, ואת הצורך לאפשר מציצנות זולה. ניסיון להטות את דעת הקורא ע"י ציון דברים משיחות פרטיות שלהם ואף שימוש הגובל בפארפאגנדה משל הייתה אגדה אורבנית מלפני התקופה האורבנית תוך ניצול הקורא הפנדומנטליסטי כאילו ישנה קורלציה בין מעשני מריחואנה ונטייה לעבריינות מין.
  ח. ה"מסמך" הזה שלך כעת אף מציג בפרוטרוט את דפוסי התנהלותך, ולכל הפחות – את הכוחנות, המניפולציות שלך, שהן לכל הפחות "מגמתיות", את שקריך כאילו לא הפרת את הצו, ההתאכזרות המכוונת אליו עוד בטרם התיק ניסגר בעוד אינך יודעת האם הוא יסגר כלל ומאיזה סיבה אולי אפילו מחוסר אשמה. פשוט התנפלת עליו משל מצאת טרף קל להאכיל את האגו שלך וללכלות בו את כעסייך על גברים מבלי לשמוע מילה מהצד שלוהספר הזה שמצרי אומץ וכנות קיצונית עד כדי להודות כך ברבים על שקרים.
  ט. הדמות העולה, למיטב עיונך ב"ספר", היא אפוא של מי שמודע לדחפיו ושולט בהם, מוצא דרכים מניפולטיביות וכוחניות הן לספקם והן להציגם כלגיטימיים גם כשהם גבוליים ביותר (במקרה הטוב) עד ספק פליליים, מייצר מערכות יחסים מניפולטיביות של "טובים" ו"רעים", וגורם בכך לסביבה שהוא מקרב אליו, לנסות לרצותו, תוך יצירת תחושת הוקעה מאיימת של ה"אחרים". אז ? אישיותו תהיה אשר תהיה היא למיטב עינך היא העניין כאן וכל התיחסות אליה משולה להתייחסות לקורבן ואופיה כמו "מה היא לבשה" ו"באיזה שעה היא היסתובבה"וכו' זה תוקפנות כלפי הקורבן ותקף גם לגברים שהגישו עלהם תלונה.
  י. אנחנו רק צריכים לזכור שזו לא באמת דמות מספר. זו עדות של אדם אמתי על עצמו, ואני לא קראתי את הספר אך מניחה שמצחיק אין בנושא כזה. אך זה גם לא משהו שיש ליחס לו חשיבות כשם שאין ליחס חשיבות לכך שאם מישהי נאנסת היא זונה במקצועה. לתלנות שווא ולאונס אין "כותבת" מראשזה יכול לקרות לכל אחד וזאת צביעות וסדנדרטים כפולים לבוא בטענות על אופיו. בקצה הסיפור נמצא/ת מי שהעידה ומעיד על היותו קרבן אונס. היום (26/6/15) התפרסם ראיון נרחב שערכה עמו שוש מולא במגזין שבעה ימים של ידיעות ועוד רבים בהם היא ללא בושה מנסה לנצל את הגוף ההגן עליה את הפמניסטיות ומציינת את היחס שלו אליה במיטה תוך התבטאויות כמו "הוא הישתמש בי כבובת מין" משל היו קוד לאונס ואניסת מוחות של נשים פגועות מיחס לא נעים אך לגטימי של גברים כהצדקה למעשיה שבל נישכחם – הגשה של תלונת שווא על אונס, מעשה אשר יכל להכניס אדם חף מפשע לכלא ל16 שנים. הקור רוח שלה הנחישות הרדיפה אחרי פירסום והלינץ שלא הניבו דבר, שאף הפרץ הצו הבוטהלחלוטין בפני כל אכן לא הגיעה אף אחת להילונן אף על פי יחסו הלא נעים לנשים. דברים ש רק מחזקים את זה שכנראה גם אם הוא פגע בעדו נשים בשל היחס שלו יהיה לא מכובד ככל שיהיה אף אחת לא קמה נגדו מה שמעיד על היות המתלוננת מעבר לקיצונית ונקמנית ופעלה מתוך משהו שאין להבין ואין להתחשב בו או לצדד בה. הרבה נשים עברו דברים קשים מול גברים מעטות אך הן עברייניות שעברו את הקצה לעבר עבירה על החוק והגישו תלונת שווא כחלק מדפוס התנהגות שלהן שכלל הפרת צו פירסום בין היתר דבר שאין להכחיש כי קרה מול כל.
  יא. כהפרופיל המצטייר הוא של אדם שמזמין אליו נשים ללילה, קל לך כמובן להאמין לדבריו של עורך הדין לשעבר של המתלוננת, שפרסם בקיר הפייסבוק שלו את דבר קיומן לכאורה של מתלוננות נוספות. שלא הגיעו ב4 שנים בהן הדבר היה חשוף לעיני כל עם לפני הספרהסוכי שיבואו פיתאום הוא קלוש כפי שלא באו שזה היה חשוף לעיני כל בטקסט שפירסמת בעבר ועד היום מופיע בגוגל שמחפשים את שמו של אבן ולא נעלם משם 4 שנים. דבר שאת מתעלמת ממנו ואף מתעלמת מהפרופיל שהיא ציירה לעצמה בכך שהיא הצהירה שאין באפשרותה לשכור עו"ד שלפתע הופיע והצהירה בפני כל וכמה שהיא שבירירת ומסכנה וחלשה לעומת אבן בזמן שבזמן שבוע הכפילים בפייס בוק לאחר התלונת שווא ולפני שהיא הפכה לגבר (אותי זה לא הפתיע, כאמור אני אוטיסטית וקלטתי את זה עוד אז וגם אמרתי אז) היא פירסמה לא פחות מאשר את אנג'לינה ג'ולי ככפילה שלה. יש כאן כפילות פרופלים מעבר ל"אישה שהפכה לגבר". בניגוד לאבן שנותן לראות את מלוא הפרופיל שלו כפי שהואלטוב ולרע.מבלי להסתיר ולתת מצגת שווא.
  י.ב אוסיף: לטעמי – כל ה"מסמך " שלך הוא בבחינת הרמה להנחתה.את עוד יכולה להתנצל. זה בסדר. גם את הקורבן כאן. אך של עצמיך. של עבודתיך. מאלחת לך לסלוח לעצמיך.כי למיטב הבנתי אבן כבר לא יסלח לך.

  אהבתי

 7. רונית ל מהקהילה הגיב:

  או ליזי..

  אז אפתח בכך שאני לא מאמינה ליואב אבן.

  היכן העדויות שלה בספרו האירוטי? היכן עדיות חבריה לעבודה ואלה שנתקלו בה באותם נמנים קשים שזומנו לחקירה? ולמיטב ידיעתי הושמט החלק המספר על קיום ספר שרצה להוציא בשם "איך לזיין כמה שיותר נשים". מה עם תוצאה רישמית של בדיקת הפוליגרף. מה זה עבר בהצלחה? בכמה שאלות מדובר? כי אם נישאל שאלה אחת..זה לא מספיק אבל אם נשאל שתיים ועבר רק באחת ובשניה יצא דובר שקר. אז הוא חביבי שקרן. ותגידי עוד משהו, איך הוא מסביר חבלות ולא אחת או שתים אני מדבר על חבלות בידיים ברגלים בגב..איך בדיוק? ואגב הטענה של עניין המצלמה משהו עם התאריך נבדקה ונימצאה אמיתית ואף תיעוד מסמכים כשנקנתה שנה לפני הצילומים שצולמו והנפגע לא כיוון את התאריך ועוד חיזוק שאחד מחבריה צילם באותה מצלמה את החבלה בגבו כך שיש פה גיבוי לדבי הניפגע. וכעת בתך תתקיף בשאלה? "למה לצלם את החבלות?..זו מלכודת." אז אומר לך הנפגע לא התכוון להתלונן על אבן ואם היה היו לו הרבה משאבים מקצועיים ללכת לרופא ולתעד באותו זמן את כל החבלות ואלה יעברו לדו"ח מסודר למשטרה בזמן אמת. מכאן היה היבט פיסכולוגי אישי לגבי צילום החבלות. הבנתי ש..לעיניו בלבד וזה אומר. שכשכואב מכאיבים..הוא האשים את עצמו שהוא טיפש ורצה לראות מול העיניים את התוצאה של כביכול מה שניגרם לו בעקבות אותה "שטות".ניפגעים ונפגעות תקיפה מינית מתנהגים כך זה די שכיח. אני גם עברתי תקיפה מינית ואני בכלל התאהבתי באנס שלי וכמו אבן גם לו היתה השפעה פסיכולוגית אדירה עלי.

  אהבתי

 8. ליזי הגיב:

  שלום רונית,
  אני מצטערת. אני פניתי לחנה ומעדיפה לדבר איתה.
  יש לי מה להגיד לך. אבל ככה אני מעדיפה. סליחה ותודה.

  אהבתי

 9. רונית הגיב:

  ליזי, אני אישית לא סובלת שמשקרים על אנשים.
  ההצהרות שלך כולל שלל טענותיך בשפה רהוטה רק מעידים מי את באמת מאחורי אותו הכינוי "ליזי"
  פירטת דברים ככתב אישום כלפי הנפגע. עדיין אותה מגינה שחוזרת על עצמה שלא מעניית כלל את בתי המשפט. איזה תימוכיען יש לך בהפצת עדותה ברשת? האם קשה לך להאמין שאנשים לא כמוך אלא טוביםן יותר מגנים את המעשה הנפשע שעשה אבן ובשל הצא"פ חושבים שצריך להביא לידיעת הציבור את הסיפור ככלך שיהיה מזעזע. לי די ברור שלא מדובר בתלונה כפי שהובאה למשטרה אלא סיפור דומה שהודלף דרך התקשורת כי הכתבים נאלצו לשתוק אבל יש מתוכם אנשים שחשבו שלא בסדר לשתוק ועשו את מה שעשו. ושוב ושוב נטען שזו אינה עדות הנפגע/ת במשטרה. אז תפסיקי לזרוק האשמות ולבלבל במוח. ולגבי כל שאר הטענות השיקריות שלך כולל הפיענוח ההזוי שכתבת לא מעניין. ואני לא מכירה את חנה בית הלחמי אבל אם היא לא השיבה לך כנראה שהיא חושבת שזה באמת בזבוז זמן. אז תעשי טובה לכלל האנושות ותחסכי מאיתנו את היחצ"נות שלך (בנקבה או זכר) כלפי יואב אבן.

  אהבתי

  • ליזי הגיב:

   רונית,
   איזה פה. וואו. איזה ערימת שטיות.
   אני המומה אל מול הקלות הבלתי נסבלת בה את מאשימה גם אותי בנוסף בהאשמות שווא.
   את פשוט פשוטה מידיוהשפה שלך ירודה בשבילי. לכן ביקשתי שחנה תגיב ולא את. חנה בחרה באפשרות הודעה שהיא הודאה שבשתיקה שהצעתי לה. ואני מכבדת זאת. לא בפני היא אמורה להתנצל בפני יואב וזה יגיע אני בטוחה.

   אהבתי

 10. גבר הגיב:

  "המרכאות" וההדגשות להגחכה "ספר" כבר מעידים על קביעת החלטה בלי לתת למציאות לבלבל את ההנחות המוקדמות.

  נשים "פמניסטיות" כמוך מחזירות את מעמד האישה צעד אחורה לימי הביניים.

  מתוך נקודת מוצא של גבר אמפתי שמכיר אישית נשים שעברו אונס. כיום אני ספקן יותר ומלא סימני שאלה לגבי הגרסה שלהם.

  צריך לומר בפנים את העובדות שגם ככה יחשפו בהמשך עם הזמן. תלונות שווא הם מכת מדינה – כ 30%. כן שלושים אחוז. בגירושין זו טקטיקה רשמית של עורכי דין.

  עד שלא נראה נשים בכלא על תלונות שווא. כן בכלא. תמיד תישאר הסטיגמה הציבורית שהיא תפרה לו תיק הוא לא באמת אשם וצריך לסלוח לו.

  האמת אין סיכוי שהפמניזם יפנים… לפחות ניסיתי

  אהבתי

 11. פמניסטית לשעבר הגיב:

  תקשיבו להקלטה.. ואז תגידו שאין תלונות שווא..

  http://mediadownload.ynet.co.il/1212/0412122144abused_woman_768Kbps_360p.mp4?videoId=71203&articleId=4315470

  אהבתי

 12. לפמיניסטית לשעבר הגיב:

  משום מה לא ניראה לי שלנאנס בפרשה הזאת יש התנגדות שיואב אבן ילך ויתלונן במשטרה עליו על תלונת כזב. ממה שהבנתי הוא ממתין לכך שבמקום שיואב אבן יעשה הצגות שיקריות של מחאה נגד תלונות שווא שפשוט ילך להתלונן אם התלונה שיקרית. רק הבנתי שבעירעור שהגיש בניסיון לשדנות את עילת הסגירה מחוסר ראיות לחוסר אשמה נדחה. ומעניין מדוע ומעניין למה המסמך הזה לא נימצא אצלו בספר? בכל אופן שום דבר לא מונע ממנו לגשת למשטרה להגיש תלונה רישמית נגד מי שהתלונן עליו תלונת שווא (לכאורה). אני ממש ממליץ ליואב אבן לעשות את זה בהקדם האפשרי.

  אהבתי

 13. דליה רגב הגיב:

  ליזי. את לא האוטיסטית המטרידנית שיואב אבן כל הזמן מתלונן עליה כאחד שרודפת אותו? זאת שכתבה כמה דפים בפייסבוק עם דברים מאוד פרטיים עליך ועל יואב אבן? רק אומר לך מה הוא אמר לי ולחברותי מאחורי גבך. שאת קרציה רצינית. אני סתם מציעה לך להפסיק את האובססיה שלך להטריד את המתלוננת ואת אלה שתומכים בה ובתמיכה שלך בו וכל ההפכפכות שלך את עושה יותר גרוע ליואב אבן את הנזק כבר עשית לו. וגם להפסיק להציק לאנשי תקשורת ולהטריד אותם. בסוף מישהו ירים את הכפפה וימצאו שאת מתחזה לאוטיסטית ואת אישה מאוד בעייתית עם הפרעות שמטרידה אנשים ומפורסמים באובססיביות. וחנה, אני מצאתי שהספר מחליא והתביישתי בכלל לקרוא אותו. מבחינתי אם מישהי כותבת מכתב כזה לאחר ערב עם מישהו זה אומר שמשהו לא טוב קרה כל השאר זה משחקים שלו עליה.

  אהבתי

 14. אחת שיודעת הגיב:

  חנה היקרה!
  זה שאת פמיניסטית מושבעת
  לא הופך כל גבר שיש נגדו תלונת שווא על אונס- לאנס
  ובטח שלא את יואב !!!!
  את לא באמת כן או לא מאמינה ליואב
  את פשוט יוצאת לעזרת האומללה הזו שמנסה לנקום את תוצאת חיזוריה לשווא
  אחרי יואב.
  אין לך באמת דעה בעד או נגד יואב
  למעשה אין לך שום דבר נגדו
  ואולי גם כלום בעדו,
  אבל את פשוט אוהבת לצאת נגד גברים לטובת נשים
  שמציירות את עצמן תחת מצוקה נוראית בגללם.
  זה פתאטי..
  לא מתאים לך, דווקא לך,
  לא להפעיל שיקול דעת קר רוח ובאמת לרדת לעומק העניין
  לרדוף את הצדק את האמיתי שבסיפור כאן
  ולראות היטב, כפי שמדינה שלמה ראתה וגם המשטרה בעצמה !!!-
  שהקורבן האמיתי כאן
  הוא יואב בעצמו

  אהבתי

 15. נועה הגיב:

  שלום, אשמח לקבל הסבר רק לגבי סעיף א': על סמך מה את מאמינה למתלוננת? האם יש ראיות כלשהן? או שמשהו בסיפור שלה מעורר אמון- ואם כן, מה?
  בלי קשר ליואב ולחקירה שלו, גם אם נניח הוא היה מודה שהוא אנס אותה, על פי מה עלינו להאמין שהוא אנס אותה?
  ועוד שאלה קטנה: למה את שמה במרכאות את המילה "ספר"? מה צריך להיות שם כדי שזה יהיה ספר?

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s